Hakkımızda

Le Paper’da gördüğünüz bu birbirinden keyifli ve her biri orijinal çalışmalar nereden geliyor?

Öncelikle sabah akşam, gece gündüz, boş ya da boş olmayan tüm vakitlerimizde birbirinden yetenekli sanatçıları ve işlerini takip ediyoruz. Bir süre sonra, markaja aldığımız sanatçılarla iletişime geçip en sevdiğimiz eselerlerini Le Paper’de sergilemek üzerine konuşuyoruz (Takdirlerimizi ilettikten sonra tabii).

Dijital formatta aldığımız eserleri, yine dijital formatta web sitemizde ve Instagram hesabımızda sergiliyoruz. Alıcı bulan çalışmalar, müze kalitesinde “fineart” baskı tekniğiyle, mat coated 200 gr. asitsiz kağıda 12 inkjet baskı kalitesinde basılmak için yola çıkıyor. Baskı işleminden sonra da yeni sahibinin yolunu tutuyor.

Le Paper olarak biz, sürekli kendini yenileyen görsel sanatları kesintisiz bir hevesle takip ediyoruz. Haliyle yeni eserler geldikçe seçkimizi de yeniliyoruz. Sürekli güncellenen arşivimizde illüstrasyon, tipografi ya da kolaj gibi farklı teknikleri, aynı kalitede, beğeninize sunuyoruz.

Laf aramızda, yalnızca gerçekten beğeneceğinizi düşündüğümüz şeyleri sergiliyoruz. Bu yüzden, bu her açıdan yüksek kaliteli sanat eserlerini duvarlarınızla buluşturmak için en az sizin kadar biz de sabırsızlanıyoruz.

Fineart Nedir?

FineArt, çoğunlukla profesyonellerce tercih edilen, maksimum kaliteyi, kullanım ömrünü ve gerçekçi renkleri hedefleyen baskı türüdür. Baskının yapıldığı özel reprodüksiyon makineleri, kullanılan boyanın kalitesi ve baskı materyalleri, FineArt baskısını oluşturan üç ana unsurdur. Baskıda kullanılan pamuk veya alfa selülozdan üretilen kağıt ve kanvaslar (tuval); farklı doku seçenekleriyle baskılarınıza derinlik ve artistik bir hava katarken, beyazlatıcı kimyasallar, asit veya lignin içermediği için sararmaz ve çatlamaz. Bu nedenle kullanım alanları olarak müze ve sanat galerisi gibi mekanlarda uzun süre sergilenecek sanat eserlerinin basımında ilk tercihtir. FineArt baskılar için özel olarak geliştirilmiş ve kalibre edilmiş baskı makinaları istenilen detay, kalite ve renk doğruluğunu kolaylıkla verirken, kullanılan su bazlı boyalar gerçeğe en yakın renkleriyle zamana meydan okur ve eserinizin uzun yıllar boyu ilk günkü kalitede görünmesini sağlar.

baski_kalitesi_lepaper_istanbul
Çalışma yüzeyi 1

Özgün Eserler

Birbirinden farklı eserler birbirinden farklı teknikler tek bir platformda.

Çalışma yüzeyi 2

Yüksek Kalite

"Fineart" tekniği ile müze kalitesinde baskı.

Çalışma yüzeyi 4

Size Özel

Le Paper'da eserler her siparişte size özel olarak basılır, özenle hazırlanır.

Çalışma yüzeyi 3

Özenli Gönderim

Siparişleriniz korumalı paketleme ile size ulaşır.